نایب‌قهرمانی فصیحی با وجود عارضه تنفسی!

فصیحی پس از مشکل تنفسی در مرحله نیمه‌نهایی، با اصرار در فینال دوی ۱۰۰ متر حاضر شد و با این وجود، به نایب‌قهرمانی رسید و رکورد ملی را نیز شکست.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در جریان برگزاری مرحله نهایی رقابت ماده ۱۰۰ متر مسابقات دوومیدانی پنجمین دوره از مسابقات بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی فرزانه فصیحی موفق شد ضمن شکستن رکورد ملی برای دومین‌بار پیاپی در یک‌روز عنوان نایب‌قهرمانی این بازی‌ها را کسب کند.

فصیحی موفق شد در یک رقابت بسیار حساس و نفس‌گیر با ثبت حد نصاب ۱۱.۱۲ ثانیه برای دومین‌بار پیاپی در یک‌روز رکورد ملی کشورمان در ماده ۱۰۰ متر را ارتقا دهد و با قرار گرفتن در جایگاه دوم این مسابقات مدال نقره را به‌دست آورد.

فصیحی در حالی به نایب‌قهرمانی این ماده رسید و توانست رکورد ملی را ارتقا بخشد که دچار مشکل تنفسی شده بود و باید برای درمان به بیمارستان منتقل می‌شد؛ این بانوی ملی‌پوش کشورمان بعد از رقابت نیمه‌نهایی و صعود به فینال رقابت‌ها، دچار عارضه‌تنفسی شد، اما به‌رغم عارضه‌تنفسی و وخامت‌حال خواستار حضور در رقابت نهایی شد.

در پی این رویداد، رسیدگی به وضعیت وی در دستور کار نیروهای امدادی حاضر در محل رقابت‌ها قرار گرفت و توصیه کادر درمان، اعزام فصیحی به مرکز درمانی بود که با مخالفت ملی‌پوش ایرانی مواجه شد.

فصیحی که مدتی است با عارضه تنفسی مواجه شده است و به‌رغم این عارضه، در مسابقات حضور یافت و حتی موفق به ثبت بهترین زمان در دور مقدماتی مسابقات شد، خواستار باقی‌ماندن در مسابقات و انجام بازی نهایی شد.

در پی تقاضای وی و با تأیید پزشک، مقرر شد دونده دوی ۱۰۰ متر تیم‌ملی بانوان ایران با رضایت خود ترخیص شده و در رقابت فینال حضور بیابد و بعد از آن روانه مرکز درمانی شود.

کد خبر 595076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.