لزوم ورود دستگاه امنیتی و قضایی به ماجرای پل فولاد

عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به گذشت سه سال از سرقت بخشی از سازه‌های پل ششم، گفت: درخواست داریم، نیروی‌های انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی به ماجرای سرقت از پل فولاد و رفع ابهام در افکار عمومی ورود کنند.

احمد سراج در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: با گذشت سه سال از سرقت ۵۰ تن از اتصالات پل ششم هنوز پیرامون چگونگی سرقت و سرنوشت سارقان این پل ابهام زیادی برای افکار عمومی شهروندان شهرهای اهواز و کوت‌عبدالله وجود دارد؛ لذا خواستار رسیدگی از سوی نیروهای امنیتی، انتظامی و حقوقی نسبت به حل این مسئله هستیم.

وی افزود سوال قانونی مردم کوت‌عبدالله و اهواز در مورد چگونگی سرقت و سرنوشت سارقان پل ششم تاکنون پاسخ داده نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: تداوم مسدود بودن پل ششم به دلیل سرقت بخش‌هایی از سازه آن موجب ترافیک سنگین در راه‌های منتهی به این پل و ایجاد مشکلات زیادی برای مردم شده است.

وی با اشاره به برآورد دو ماهه برای اصلاح پل ششم، تاکید کرد: شهرداری اهواز به عنوان دستگاه متولی با به‌کارگیری دو پیمانکار و تجهیزات فراوان برای اصلاح و بی‌خطرسازی این پل نیاز به دو ماه زمان دارد، به همین دلیل تصور اینکه این سرقت توسط یک یا دو نفر انجام شده باشد، دور از ذهن است.

سراج تصریح کرد: چگونه ۵۰ تن آهن از این پل سرقت می‌شود و با گذشت حدود سه سال هنوز به سوالات در این زمینه پاسخ داده نشده است؟، پاسخ با این سوال مطالبه قانونی از دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و حقوقی است.

وی تاکید کرد: اگر این سارقان دستگیر شده‌اند، باید دادگاه آنها برگزار و تکلیف این حجم از آهن‌آلات سرقت شده مشخص شود.

به گزارش ایمنا، عملیات اصلاح این پل از اواسط تیرماه با همکاری شهرداری‌های اهواز و کوت عبدالله در حال اجرا است و بر اساس برآوردهای انجام شده تا اواسط مهرماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

کد خبر 593688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.