آغاز ارائه خدمات سفر و گردشگری به بازنشستگان کشوری+جزئیات

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن اشاره به ارائه خدمات گردشگری و کمک‌هزینه سفر به بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق، میزان کمک‌هزینه سفر مستمری‌بگیران و همراهان آن‌ها را اعلام کرد.

به گزارش ایمنا، محمود مرتضایی اظهار کرد: با انعقاد قرارداد گردشگری با شرکت خدمات مسافرتی پرشین‌گلف، امکان استفاده از خدمات گردشگری در قالب کمک‌هزینه سفر برای بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق مجدداً فراهم شده است.

وی افزود: با توجه به واکسیناسیون عمومی و مهیا شدن امکان سفر، صندوق بازنشستگی کشوری خدمات و تسهیلات گردشگری را برای بازنشستگان کشوری فراهم آورده است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار کرد: در این طرح، بازنشستگان و وظیفه‌بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند از خدمات اقامتی و خدمات تور در قالب بهره‌مندی از کمک هزینه سفر (برای بازنشستگانی که سهمیه سفر داشته باشند) استفاده کنند.

وی کمک‌هزینه سفر را براساس بودجه مصوب هیئت مدیره صندوق، برای هر دفترکل مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: متقاضیان در صورت داشتن همراه می‌توانند از “کمک‌هزینه همراه” نیز بهره مند شوند. میزان "کمک‌هزینه سفر" در صورت داشتن همراه به ازای هر دفترکل مبلغ یک میلیون تومان است که از مجموع هزینه اجرای تور کسر می‌شود.

مرتضایی فرد افزود: تعداد سهمیه استفاده از تور برای هر دفترکل (بازنشستگان و وظیفه‌بگیران) که از "کمک‌هزینه سفر و گردشگری" استفاده می‌کنند، حداکثر سه نوبت در طول دوران بازنشستگی است.

وی در پاسخ به این پرسش که «متقاضیان چگونه می‌توانند از خدمات و تسهیلات گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کنند؟» ادامه داد: خدمات گردشگری از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق به نشانی sabasrm.ir معرفی و به سامانه تورهای مسافرتی شرکت پرشین‌گلف متصل می‌شود.

مرتضایی‌فرد تاکید کرد: این خدمات تنها از طریق سامانه تورهای مسافرتی شرکت یاد شده به نام سامانه “خاتم تور” ارائه می‌شود و متقاضیان باید از طریق لینک khatamtour.com و یا از طریق مراجعه به شرکت مربوطه یا تماس با آن شرکت با شماره تلفن ۸۶۸۲-۰۲۱ از فرآیند ارائه خدمات کسب اطلاع کنند.

کد خبر 593285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.