پروژه‌های نیمه‌تمام پایتخت تکمیل شود

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران گفت: بعضی از پروژه‌های شهر تهران کمتر از ۱۰ درصد باقی مانده است و این در حالی است که بسیاری از این پروژه‌ها در زمان مدیریت شهری قبل انجام شده و همچنان باقی مانده بود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی پیرهادی امروز _سه‌شنبه یازدهم مردادماه_ طی تذکری اظهار کرد: لازم است از نیروهای آتش‌نشانی و تمام نیروهای که در سیل امامزاده داوود (ع) حضور داشتند تقدیر شود.

وی با اشاره به ضرورت پیشگیری قبل از وقوع حادثه، ادامه داد: امیدوارم مجموعه دولت و تمام مجموعه‌هایی که در کار اجرا دخیل هستند، از این حوادث تجربه کافی را به دست آورده باشند و قبل از حادثه به موضوع پیشگیری توجه کنند.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: اگر فوت‌های سیل و حوادث اخیر از نزدیکان یک مسئول باشند، باید سوال کمرد که آن مسئول چه حالی خواهد داشت؟، لذا اگر این گونه بیندیشیم که تمام افراد از نزدیکان‌مان هستند، به طور قطع به موضوع پیشگیری توجه بیشتری خواهد شد.

وی با بیان اینکه وضعیت HSE شهر تهران نیاز به بازنگری، برنامه‌ریزی و توجه جدی دارد، افزود: از شهرداری تهران درخواست می‌کنم در این خصوص اقدامات لازم را هر چه سریع‌تر انجام دهد و اگر نیاز است لایحه‌ای را به شورای اسلامی شهر ارسال کند.

پیرهادی گفت: بعضی از پروژه‌های شهر تهران کمتر از ۱۰ درصد باقی مانده است و این در حالی است که بسیاری از این پروژه‌ها در زمان مدیریت شهری قبل انجام شده و همچنان باقی مانده بود، همچنین در مدیریت شهری جدید انتظار داشتیم که این پروژه‌ها به اتمام برسد، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

وی با اشاره به تذکر خود مبنی بر ضرورت تکمیل پروژه مجموعه ورزشی شهید باکری، افزود: این مجموعه از جمله طرح‌هایی است که درصد بالایی از آن انجام شده و تنها انجام سیستم گرمایشی، سرمایشی و چمن آن باقی مانده است، در خواست می‌کنم گزارشی از سوی نماینده شهرداری تهران درباره طرح‌های نیمه‌تمام شهر تهران ارائه شود. همچنین کار خلاقانه و هوشمندانه سازمان زیباسازی شهرداری تهران در خصوص کار هنری حجمی تشکر می‌کنم و ۵۰۰ هنرمند در میدان هفت تیر اثرات حجمی خود را با موضوع‌های مذهبی، محرم و عاشورا خلق کردند و در معرض دید شهروندان قرار دادند. کار خلاقانه سازمان زیباسازی این بود که به جای خرید آثار حجمی از هنرمندان دعوت کرد تا اثر خود را در معرض دید عموم خلق کنند و این فعالیت از سوی شهروندان با استقبال روبه‌رو شد.

کد خبر 593170

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.