راه‌اندازی مجدد سامانه اطلاع‌رسانی بین‌المللی «تبریز»‌

اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز اقدام به راه‌اندازی مجدد پایگاه اطلاع‌رسانی بین‌المللی «تبریز» برای انتشار اخبار برگزیده شهری به زبان‌های انگلیسی و فرانسه کرده است.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری تبریز، در سال‌های گذشته پایگاه اطلاع‌رسانی بین‌المللی «تبریز» به زبان‌های انگلیسی و فرانسه فعال بوده است و پس از حضور پررنگ در رویداد تبریز ۲۰۱۸ و اضافه شدن زبان‌های عربی و ترکی استانبولی، متوقف شده بود.

واحد امور بین‌الملل اداره کل ارتباطات، در برنامه جدید کاری خود اخبار برگزیده شهرداری و شورای اسلامی شهر را به دو زبان زنده دنیا ترجمه و در اختیار مخاطبان در داخل و خارج از کشور قرار می‌دهد.

اخبار کلان‌شهرهای ایران و جهان، گزارش‌های کارشناسی در مورد مسائل به‌روز شهری، معرفی جاذبه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری تبریز، اطلاعات عمومی در مورد تبریز و شهرهای خواهرخوانده آن و سازمان‌هایی که شهرداری تبریز عضویت آنها را دارد، مهمترین محتوای سامانه اطلاع‌رسانی تبریز به زبان‌های انگلیسی و فرانسه است که ۸۰ درصد محتوای این بخش مطالب عمومی و ۲۰ درصد آن مربوط به اخبار برگزیده شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز است.

پایگاه خبری اطلاع‌رسانی بین‌المللی "تبریز" به زبان انگلیسی به آدرس http://en.tabriz.ir و به زبان فرانسه نیز به آدرس http://fr.tabriz.ir در دسترس عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.

رویکرد جدید اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز اطلاع‌رسانی جامع و کامل به چند زبان زنده دنیا و معرفی جاذبه‌های سرمایه‌گذاری و گردشگری و عملکرد مدیریت شهری تبریز در سطح جهانی است که بر همین اساس اقدام به راه‌اندازی پایگاه اطلاع‌رسانی تبریز به زبان‌های انگلیسی و فرانسه کرده است.

کد خبر 593063

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.