هدفم طلای جهان و المپیک است!

علیرضا معینی‌سده گفت: امیدوارم در مسابقات پیش رو، علاوه بر ارتقای رکورد جهان با تمرینات مداوم و حمایت و دعای خیر مردم، در آینده با کسب سهمیه به المپیک بروم و به هدفم یعنی مدال طلای المپیک دست پیدا کنم.

علیرضا معینی‌سده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درخصوص افتخارآفرینی و کسب مدال طلا در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا، اظهار کرد: خدا را شاکرم که در رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان آسیا موفق به کسب مدال طلا شدم.

وی با بیان اینکه برای کسب مدال طلای این مسابقات تمرینات سخت و فشرده‌ای را دنبال کرده بودم، افزود: سطح این دوره از مسابقات بسیار بالا بود و در وزنی که وارد مسابقات شدم مدعیان مطرحی همچون قهرمان جهان از کشور ازبکستان حضور داشت ولی به لطف خدا و دعای مردم عزیز ایران، موفق شدم با اختلاف ۲۱ کیلوگرم این حریف قدرتمند را پشت سر بگذارم و رکورد جدیدی را در این مسابقات به نام ایران اسلامی به ثبت برسانم.

وزنه‌بردار ملی‌پوش ایران، هدف پیش روی خود را کسب مدال طلای المپیک دانست و تصریح کرد: رکوردشکنی در این دوره از مسابقات حس خوبی است و امیدوارم در مسابقات پیش رو علاوه بر ارتقای رکورد جهان با تمرینات مداوم و حمایت و دعای خیر مردم در آینده با کسب سهمیه به المپیک بروم و به هدفم یعنی مدال طلای المپیک دست پیدا کنم.

وی خاطرنشان کرد: برای حضور پرقدرت در رقابت‌هایی که در مهرماه برگزار خواهد شد، کمتر از دو ماه زمان باقی مانده است؛ در این مدت باید تمرین پرفشاری را متحمل شوم تا بار دیگر برای کشورم مقام کسب کنم و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورم.

معینی سده خاطرنشان کرد: از خانواده و پدرم که مربی‌ام بوده است، همچنین کادر فنی که تلاش‌های بسیاری را در مسیر موفقیت من داشتند، تشکر می‌کنم.

به گزارش ایمنا، علیرضا معینی‌سده پس از حضور در گلزار شهدای زرین شهر مدال طلای خود را به شهدای هشت سال دفاع مقدس تقدیم کرد.

کد خبر 591248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.