سقوط مرگبار مرد جوان از ساختمان پس از شک به همسر

مرد جوانی که با همسرش به علت شک به وی، اختلاف پیدا کرده بود، از یک ساختمان نیمه‌کاره در منطقه دربند سقوط کرد.

به گزارش ایمنا، یکشنبه دوم مردادماه سال جاری، سقوط مرد جوانی از یک ساختمان نیمه‌کاره در محله دربند توسط مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد. با اعلام این خبر، تیمی از مأموران کلانتری ۱۲۲ دربند با دستور تلفنی بازپرس کشیک قتل برای تحقیقات میدانی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

مأموران کلانتری به محض حضور در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که به طرز مشکوکی از ساختمان نیمه‌کاره سقوط کرده بود. تحقیقات میدانی مأموران کلانتری نشان داد، متوفی که در ساختمان مشغول به کارگری بوده، چند روز قبل به دلیل شک کردن به همسرش با وی مشاجره لفظی داشته و این موضوع را به پسر عموی خود اطلاع داده است.

به این ترتیب جسد مرد جوان برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل و بررسی‌های گسترده از دوستان و اعضای خانواده متوفی، توسط محمدجواد شفیعی بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، کلید زده شد.

بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه ظهر امروز دوشنبه دوم مردادماه، پسر عموی متوفی توسط بازپرس پرونده هدف تحقیق گرفت. وی گفت: سه روز قبل، مرحوم درحالی که ناراحت و عصبانی بود، با من تماس گرفت و ادعا کرد با همسرش به دلیل شکی که به وی داشته، مشاجره لفظی داشته است.

پسر عموی متوفی ادامه داد: از اختلافات آنها اطلاع دقیقی ندارم. متوفی در ادامه تماس تلفنی ادعا کرد قصد دارد برای برطرف کردن شک خود به دیدن یک مرد جوان برود اما وی را با حرف زدن پشیمان کردم. این ماجرا ادامه داشت تا اینکه شب گذشته متوجه شدم پسرعمویم از ساختمان نیمه‌کاره‌ای که در آن مشغول به کار بوده سقوط کرده است.

همین سرنخ کافی بود تا بازپرس ویژه قتل، دستور تحقیقات میدانی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه را برای مشاهده رفت و آمد افراد به ساختمان نیمه‌کاره در منطقه دربند صادر کند.

تحقیقات درخصوص کشف ابعاد پنهان این پرونده توسط محمدجواد شفیعی بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جرایم جنایی، ادامه دارد.

منبع: تسنیم

کد خبر 590630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.