ثبت‌نام بیش از ۴۰۰۰ داوطلب برای خدمت به زائران ایرانی در اربعین حسینی

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از ثبت‌نام چهارهزار و ۲۷۴ داوطلب، شامل کادر درمان و سایر افراد علاقه‌مند به خدمت‌رسانی در اربعین حسینی تا پایان روز بیست‌وچهارم تیرماه در فراخوان اعلام شده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر خبر داد.

به گزارش ایمنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، حسین فضلی با اشاره به قرارگیری در آستانه ایام اربعین حسینی، اظهار کرد: با توجه به ضرورت استفاده از کادر درمانی مجرب برای خدمت‌رسانی به زائران ایرانی در اربعین حسینی، فراخوان دعوت از کادر درمان و پزشکی از طریق سایت مرکز پزشکی حج و زیارت به نشانی www.hmc.ir اعلام شد که تاکنون چهار هزار و ۲۷۴ نفر در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با اعلام اینکه بیشترین آمار ثبت‌نام شده‌ها مربوط به داوطلبان پرستار در حوزه‌های مختلف است، افزود: تا روز جمعه بیست‌وچهارم تیرماه، ۸۸۹ پرستار اورژانس، ۵۱۰ پرستار سی‌سی‌یو، ۳۸۹ پرستار داخلی، ۱۰۲ پرستار کودک، ۵۰۶ تکنسین اورژانس، ۲۳۰ تکنسین دارویی، ۳۷۵ بهیار، ۲۷۰ پزشک عمومی، ۲۲۸ ماما به همراه ۵۵۰ داوطلب از سایر حوزه‌های پزشکی در سامانه اعلام شده ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه این آمار مربوط به پیش‌ثبت‌نام اولیه است و به منزله اعزام قطعی نیست، گفت: کادر درمان پزشکی پس از تکمیل فرم فراخوان وارد مرحله آزمون و مصاحبه خواهند شد و در نهایت اسامی پذیرفته شدگان در سایت مرکز پزشکی اعلام می‌شود.

به گفته دکتر فضلی، داوطلبان برای اعزام به عتبات عالیات و خدمت‌رسانی به زائران در ایام اربعین تا پایان هفته جاری (سی‌ویکم تیرماه ۱۴۰۱) فرصت دارند در سایت مرکز پزشکی حج و زیارت به نشانی www.hmc.ir ثبت‌نام کنند.

کد خبر 588762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.