آمار کرونا اصفهان ۲۵ تیر؛ بدون فوتی و ۱۵۷ ابتلای جدید

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۱۵۷ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درخصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اعلام کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا یک میلیون و ۴۹۱ هزار و ۱۳۶ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۳۲ هزار و ۹۸ نفر و موارد نمونه گرفته شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۳۶۵ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۷ نفر گزارش شده است.

۲۰۸ هزار و ۵۰۰ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۳۳۱ نفر است.

تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران و بیدگل ۵۷ نفر است که از این تعداد ۳۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

۱۱ هزار و ۷۰۷ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۷۱ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) مورد فوتی بر اثر ابتلاء به کرونا گزارش نشده است.

کد خبر 588633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.