محدودیت‌های ترافیکی روز جمعه در جاده چالوس و آزادراه شمال

فرمانده پلیس راه البرز گفت: محدودیت ترافیکی فردا جمعه بیست‌وچهارم تیرماه در جاده کرج_چالوس و آزادراه تهران_شمال در محدوده این استان اجرا می‌شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از فرماندهی پلیس البرز، سرهنگ پیمان کرمی امروز پنجشنبه اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روز جمعه بیست‌وچهارم تیرماه جاری از کرج و ابتدای آزادراه تهران_شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

وی افزود: با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ همان روز تا پایان تخلیه بار ترافیکی از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد شد.

فرمانده پلیس راه البرز خاطرنشان کرد: به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان البرز با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

وی در توصیه به رانندگان گفت: علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند. مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخ‌گوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

سرهنگ کرمی ادامه داد: ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های استان البرز است و در زمان تعطیلی‌ها بر میزان ترافیک در یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می‌شود.

جاده کرج_چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

کد خبر 588125

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.