اعلام زمان پرداخت یارانه تیر ۱۴۰۱

در مورد زمان پرداخت یارانه تیر ۱۴۰۱، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها جزئیاتی را اعلام نکرده است. اما با نگاهی به زمان واریز یارانه‌های در مراحل گذشته می‌توان احتمال داد که دولت یارانه نقدی مرحله ۱۳۷ را ساعت ۲۴ امشب بیستم تیرماه یا ساعت ۲۴ بیست و یکم تیر ماه پرداخت کند.

به گزارش ایمنا؛ روز گذشته طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها خیال یارانه بگیران را راحت کرد و خبر داد که پرداخت تیرماه صد در صد به صورت نقدی است؛ بنابراین باید منتظر واریز یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوار باشیم.

در مورد زمان جایگزینی کالابرگ با یارانه نقدی نیز او گفته که هنوز صحبتی از احتمال پرداخت کالایی یارانه نشده است. اما با توجه به آغاز آزمایشی طرح کالابرگ در سه شهر گرمسار، آبیک و ایلام به نظر می‌رسد که در ماه‌های آینده شهرهای بیشتری به این طرح اضافه شوند.

اما در مورد زمان پرداخت یارانه تیر ۱۴۰۱، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها جزئیاتی را اعلام نکرده است.

البته با نگاهی به زمان واریز یارانه‌های در مراحل گذشته می‌توان به محدوده زمانی واریز یارانه تیرماه رسید. بررسی ما نشان می‌دهد که دولت یارانه اردیبهشت و خرداد را در ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت، در فروردین نیز واریز روز ۲۰ فروردین، در اسفند ۱۴۰۰، روز بیستم، در بهمن بیستم، در دی ماه بیست و یکم و در آذر ماه بیستم یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز کرد.

در چنین شرایطی می‌توان احتمال داد که دولت یارانه نقدی مرحله ۱۳۷ را بیستم تیرماه یا ساعت ۲۴ بیست و یکم تیر ماه پرداخت کند./ فرارو

منبع: انتخاب
کد خبر 587188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.