آمار کرونا اصفهان ۱۸ تیر؛ یک فوتی و ۱۵۱ ابتلای جدید

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۱۵۱ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اعلام کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا یک میلیون و ۴۸۶ هزار و ۷۹۱ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۹۱ هزار و ۹۶ نفر و موارد نمونه گرفته‌شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۴۲۹ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۱ نفر گزارش شده است.

۲۰۷ هزار و ۷۸۹ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۱۷۸ نفر است.

تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران و بیدگل ۶۱ نفر است که از این تعداد ۲۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

۱۱ هزار و ۷۰۰ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۶۲ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) مورد فوتی بر اثر ابتلاء به کرونا گزارش نشده است.

کد خبر 587096

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.