دستور قضایی برای احراز مالکیت اموال مکشوفه سرقتی صندوق‌های اجاره‌ای بانک ملی صادر شد

بانک ملی ایران اعلام کرد: دستور قضایی برای احراز ابتدایی مالکیت اموال مکشوفه صاحبان صندوق‌های اجاره‌ای شعبه دانشگاه صادر شد.

به گزارش ایمنا، بانک ملی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیش از این اموال مکشوفه شامل سکه، ارز و مصنوعات طلا به نیابت از دادسرای رسیدگی‌کننده و با حضور نمایندگان پلیس آگاهی تهران توسط کارگروهی متشکل از کارشناسان و خبرگان طلا و جواهر بانک ملی ایران جداسازی، صورت‌برداری، ارزیابی و پلمب و تحویل خزانه بانک ملی ایران شد که متعاقب آن دستور مرجع قضائی جهت انجام روند احراز مقدماتی مالکیت این اموال، در اسرع وقت آغاز می‌شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده شده است: اقدامات لازم تحت نظارت بازپرس پرونده توسط بانک ملی ایران به‌منظور اقدامات مقدماتی احراز هویت و تعیین تکلیف اموال و تعلق آن به صاحبان اموال با سرعت، دقت و جدیت در حال انجام است. بدیهی است که نتایج حاصله و فرایند تشخیص و تحویل توسط دادسرای رسیدگی کننده به اطلاع هر یک از صاحبان اموال خواهد رسید. بانک ملی ایران در این اطلاعیه از صاحبان اموال مکشوفه درخواست کرده است تا با حفظ آرامش، فرصت تطبیق، تشخیص و تحویل اموال را به کارشناسان و نیز مرجع قضائی اعطا کنند.

کد خبر 586669

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.