کاپیتان لهستان: ایرانی‌ها بهتر از ما بودند/باید از این باخت درس بگیریم

پشت‌ خط‌ زن تیم ملی والیبال لهستان گفت: بازیکنان تیم ایران بهتر از لهستان بازی کردند؛ باید از این شکست برای آینده درس بگیریم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، «بارتوش کورک» که تلاش‌هایش برای برد مقابل ایران کفایت نکرد، درباره دیدار ایران و لهستان اظهار کرد: اول از همه به تیم ایران برای این پیروزی تبریک می‌گویم، ایرانی‌ها از ما بهتر بازی کردند.

وی با اشاره به عملکرد تیم ایران در ست پنجم این مسابقه، تصریح کرد: شکی نیست که در ست پنجم، ایران تیم بهتر میدان بود.

کورک که عنوان امتیازآورترین بازیکن این مسابقه را نیز به دست آورد، درباره عملکرد تیم لهستان گفت: فکر می‌کنم لحظات خوبی داشتیم اما این لحظات برای پیروزی مقابل تیم‌هایی در این سطح کافی نیست. باید از این شکست درس بگیریم و امیدوارم به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهیم.

وی افزود: سعی دارم لغت خوبی پیدا کنم. واضح است که پیش‌بینی بازی سختی را برابر ایران داشتیم. شما هیچ‌وقت باخت را انتخاب نمی‌کنید، هرگز برای باخت آماده نمی‌شوید، بلکه آماده می‌شوید تا بهترین خودتان باشید؛ اما امروز بازیکنان لهستان بهترین خود نبودند.

به گزارش ایمنا، تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار هفته سوم لیگ ملت‌ها موفق به شکست سه بر دو لهستان در زمین این تیم شد. بارتوش کورک با کسب ۲۳ امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن این مسابقه را به دست آورد و امیرحسین اسفندیار با ۲۱ امتیاز امتیازآورترین بازیکن ایران بود.

کد خبر 586340

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.