پرداخت هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به ایثارگران

صندوق قرض‌الحسنه شاهد در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۱ بیش از هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به جامعه ایثارگری پرداخت کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران، صندوق قرض‌الحسنه شاهد در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۱ توانست بیش از هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار جامعه ایثارگری عضو صندوق قرار دهد.

بر اساس این گزارش، صندوق قرض‌الحسنه شاهد تا تاریخ دوازدهم تیرماه ۱۴۰۱، تعداد ۲۵ هزار و ۹۵۷ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ ۱۰ هزار و ۱۹۳ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال به خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق پرداخت کرده که نسبت به سال گذشته رشد چشم‌گیری داشته است.

این تسهیلات در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از درخواست اعضای واجد شرایط به روش‌های مختلف حضوری و غیرحضوری مانند پیک خدمت، پیامک بانک، اینترنت بانک و سایر خدمات پرداخت شده و با توجه به فراهم آمدن بسترهای خدمات الکترونیک طی سه سال گذشته، عمده درخواست‌های ثبت شده به صورت غیرحضوری بوده است.

صندوق قرض‌الحسنه شاهد به عنوان یکی از قدیمی‌ترین صندوق‌های قرض‌الحسنه تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران افتخار دارد، بر اساس منشور ارزش خود، در راستای ترویج فرهنگ الهی قرض‌الحسنه، با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر عضو، مطلوب‌ترین تسهیلات مالی را در کوتاه‌ترین زمان اعطا کند.

کد خبر 586131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.