محکومیت مالی تراکتور و پیروزی استقلال در جدل با پیکان

کمیته وضعیت بازیکنان، آرای جدید خود را درخصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فدراسیون فوتبال جمهوری‌اسلامی ایران در جدیدترین اعلام از طرف کمیته تعیین وضعیت، در مواجهه با شکایت بازیکنان و باشگاه‌ها، آرای خود را صادر کرد که در آن باشگاه تراکتور تبریز جریمه مالی شد و استقلال در دعوا با پیکان حکم پیروزی گرفت.

آرای صادره به شرح زیر است:

با توجه به شکایت حمید بوحمدان از باشگاه تراکتور تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۳ میلیارد و ۶۲۹ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۹۷ میلیون و ۱۱۲ هزار و ۲۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مبلغ یک میلیارد و ۴۱۱ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پی شکایت باشگاه ایران خودرو از باشگاه استقلال تهران مبنی بر غرامت آموزش علیرضا رضایی، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مبلغ یک میلیارد ریال قرار رد صادر کرد.

در پرونده شکایت کورش ملکی از باشگاه مس رفسنجان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۷ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

با توجه به شکایت میثم کریمی از باشگاه رایکا بابل این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۶ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت هفت‌روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

کد خبر 585789

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.