یک میلیون و هشتصد هزار بلیت جام جهانی به فروش رفته است

دور بعدی بلیت فروشی قرار است پنجم جولای آغاز شود و هواداران بار دیگر فرصت دارند تا حضور خود در قطر و در جام جهانی را قطعی کنند.

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا و به نقل از آ اس، بلیط فروشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آغاز شده است و هواداران در سراسر دنیا این فرصت را دارند تا با خرید بلیت، مسابقات برترین تیم‌های ملی جهان را در ورزشگاه‌های قطر تماشا کنند.

فیفا اعلام کرد که تاکنون بیش از ۱.۸ میلیون بلیت برای جام جهانی امسال در قطر به فروش رفته است. دور بعدی بلیط فروشی قرار است پنجم جولای آغاز شود و هواداران بار دیگر فرصت دارند تا حضور خود در قطر و در جام جهانی را قطعی کنند.

بر اساس قوانین، یک دسته بلیت ویژه تنها برای ساکنان کشور میزبان قطر موجود است و بی شک میزبان رقابت‌ها سهم زیادی در فروش خواهد داشت. البته طرفداران فوتبال در کشورهای عربی خلیج فارس نیز تا این لحظه بیشترین تعداد بلیت را خریداری کرده‌اند.

به غیر از قطر، کشورهای کانادا، انگلیس، فرانسه، آلمان، هند، عربستان سعودی، اسپانیا، امارات متحده عربی و ایالات متحده آمریکا نیز بخش زیادی از بلیط‌های فروخته شده را به خود اختصاص داده‌اند. یک سخنگوی فیفا گفت که فیفا انتظار دارد در مجموع سه میلیون بلیط را در طول مسابقات ۲۸ روزه که از بیست‌ویکم نوامبر آغاز می‌شود به فروش برساند.

مسابقات مقدماتی جام جهانی اکنون به پایان رسیده و تکلیف تمام ۳۲ تیم صعودکننده به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مشخص شده است. به این ترتیب هواداران فوتبال در سراسر دنیا، به خصوص هوادارانی که تیم ملی کشورشان جواز حضور در جام جهانی را کسب کرده، فرصت تجربه بی نظیر جام جهانی را در پیش دارند و تلاش می‌کنند تا آن را از دست ندهند.

کد خبر 585145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.