امروز برق ۱۰ دستگاه اجرایی پرمصرف شهر تهران قطع شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: با قطع برق ۱۰ اداره و نهاد اداری پرمصرف در شهر تهران طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری مجموع قطعی برق دستگاه‌های اجرایی به ۲۰۰ دستگاه رسید.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، «کامبیز ناظریان» اظهار کرد: باتوجه‌به اطلاع‌رسانی‌های مکرر انجام شده و اخطارهای داده شده به مشترکان پرمصرف بخش اداری، تنها طی دیروز و امروز، ۶ و ۷ تیرماه برق بیش از ۲۰۰ دستگاه اداری پرمصرف پایتخت که همکاری لازم را در کاهش مصرف برق نداشتند طبق اختیارات حاصل از مصوبه هیئت دولت با اخطار قبلی قطع شد.

وی با بیان اینکه خط قرمز صنعت برق در شرایط فعلی، تأمین آسایش و آرامش هم‌وطنان است و همه کارکنان خدوم این صنعت در تلاش‌اند تا ذره‌ای اختلال در تأمین برق مصرفی هم‌وطنان ایجاد نشود گفت: همگام با سایر نقاط کشور باتوجه‌به شرایط اقلیمی پیش‌آمده و افزایش دمای هوا در هفته‌ای که به نام مدیریت مصرف انرژی نام‌گذاری شده است، تمامی ظرفیت‌های فنی در این شرکت به کار گرفته شده تا با حفظ پایداری شبکه برق کلان‌شهر تهران، برق مصرفی منازل و محل کسب هم‌وطنان و مشترکان تهرانی تأمین شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خاطرنشان کرد: به‌منظور حفظ جایگاه اجتماعی این ادارات، روز گذشته و امروز فقط اسامی پرمصرف‌ترین‌ها اعلام شد اما درصورتی‌که عدم همکاری این ادارات، ادامه‌دار باشد مجبور به اعلام اسامی همه ادارات پرمصرف در روزهای آتی خواهیم بود.

ناظریان گفت: بررسی‌های میدانی و همچنین گزارش قرائت کنتورهای هوشمند برق به جز معدود مواردی، نشان‌دهنده کاهش قابل‌توجه مصرف برق در غالب بانک‌های شهر تهران بوده است.

وی ادامه داد: تعهد و مسئولیت‌پذیری اجتماعی و ملی و همکاری ارزنده مدیران، مسئولان و کارکنان سرپرستی‌ها و شعبات بانک‌های پایتخت قابل‌تقدیر است و امیدواریم تعداد اندکی از شعبات باقی‌مانده نیز، کاهش مصرف برق را در دستور کار خود قرار دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خاطرنشان کرد: قطع برق ادارات پرمصرف تا پایان پیک مصرف تابستانه با جدیت ادامه دارد.

کد خبر 584714

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.