ایران ۳۰-هند ۳۱/شکست میلی‌متری در روز خوب دختران جسور ایران

تیم‌ ملی هندبال جوانان دختر ایران در مرحله پرزیدنت‌کاپ با نتیجه نزدیک ۳۰ بر ۳۱ مقابل هند شکست خورد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، بیست‌وسومین دوره مسابقات جوانان دختر قهرمانی جهان از روز _بیست‌ودوم ژوئن برابر با یکم تیرماه_ آغاز شده و تا _سوم جولای ۲۰۲۲ برابر با دوازدهم تیرماه_ در کشور اسلوونی ادامه خواهد داشت.

دختران ملی‌پوش جوانان ایران در نخستین دیدار خود مقابل گینه ۱۹ بر ۱۹ به تساوی رسیدند و در دومین دیدار نیز ۲۹ بر ۲۴ مقابل تونس بازی را واگذار کردند. تیم‌ملی هندبال جوانان دختر ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف تیم قدرتمند سوئد رفت و با نتیجه ۳۳ بر ۱۵ تن به سومین شکست خود داد و با شکست در آخرین دیدار مرحله گروهی، دختران ملی‌پوش ایران برای قرار گرفتن در جایگاه‌های هفدهم تا سی‌ودوم راهی رقابت‌های پرزیدنت کاپ قهرمانی جهان شدند.

در ادامه رقابت‌های هندبال جوانان دختر جهان و در مسابقات پرزیدنت‌کاپ، ملی‌پوشان ایران در مصافی نزدیک و تنها با اختلاف یک‌گل با نتیجه ۳۱ بر ۳۰ مقابل هند تن به شکست داد.

ایران ۳۰ - هند ۳۱/شکست میلی‌متری در روز خوب دختران جسور ایران

ملی‌پوشان ایران در این دیدار عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و در نیمه‌نخست با نتیجه ۱۶ بر ۱۴ به پیروزی دست یافتند.

در نیمه‌دوم نیز با وجود عملکرد خوب دختران ایران در واپسین دقایق، هند موفق به پیشی گرفتن از ایران شد و در نهایت این مسابقه با نتیجه ۳۱ بر ۳۰ به سود هند به اتمام رسید.

مهربان بدوی، الناز یارمحمدی‌توسکی، هانیه کریمی، هستی دوخایی، مرضیه قاراخانی، فاطمه برات‌پور، سیده‌لیلا حسینی، معصومه قنبری، شهرزاد نصوحی، نگار زنده‌بودی، نگین رحمانی، سیده‌فاطمه مریخ، مبینا حسن‌نژاد، سمانه دولتی، سارا موسی‌زاده، مائده شهبازی ترکیب تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان را تشکیل می‌دهند.

کد خبر 584349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.