فضاسازی علیه شهرداری خللی در اداره مدیریت شهری ایجاد نمی‌کند

شهردار اهواز با اشاره به اینکه فضاسازی علیه شهرداری خللی در ارائه خدمات ایجاد نمی‌کند، گفت: کسانی که به دنبال کم رنگ کردن این خدمات هستند تأمل بیشتری داشته باشند و فضایی پر از نشاط و امید را به جای یاس و ناامیدی به مردم هدیه دهند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، رضا امینی شامگاه امروز _سه‌شنبه سی‌ویکم خردادماه_ در آئین افتتاحیه بلوار مندلی دو، پارک بهاران و ۱۴ هزار متر مربع روکش آسفالت، اظهار کرد: معضلات و مشکلات فراوانی در مناطق حاشیه‌ای اهواز وجود دارد، تمام تلاش کارکنان شهرداری اهواز این است که با همه توان و تلاش، خدمات خوبی در محله‌های کم برخوردار ارائه دهند. در تلاش هستیم مراسم افتتاحیه با کمترین هزینه انجام شود و به جای آن هزینه‌های صرف خدمات به شهروندان شود.

وی افزود: کوچه و معابر فرعی مشکلات زیادی دارند، برای رفع آنها نیازمند ارائه خدمات بیشتری هستیم، مدیران شهری به صورت مداوم از محلات کم برخوردار بازدید می‌کنند و به شناسایی مشکلات می‌پردازند تا بر اساس اولویت‌بندی که انجام می‌شود و توان شهرداری برای رفع آنها اقدام شود.

شهردار اهواز ادامه داد: گاهی شنیده می‌شود که با ارائه چنین خدماتی باید مخالفت شود و فضاسازی‌هایی علیه خدمات شهرداری و شورای اسلامی شهر اهواز شکل می‌گیرد که کمترین خللی در اراده مدیریت شهری وارد نمی‌شود، مدیریت شهری برای خدمت جدی‌تر و قوی‌تر خواهد شد.

وی تصریح کرد: این طرح و افتتاح‌های هفتگی تا آخرین هفته حضور در شهرداری ادامه خواهد داشت و هر هفته به کیفیت و کمیت پروژه‌ها افزوده می‌شود، با گذشت سه ماه از سال ۱۴۰۱ تاکنون هشت هفته افتتاح پروژه‌های مختلف با ارزش ۱۰ تا ۲۰ میلیارد تومان داشته‌ایم، با هدف ایجاد ارتباط مستقیم با شهروندان هر هفته در این مراسم شرکت می‌کنیم تا از زبان ساکنان محلات با مشکلات آنها آشنا شویم و در برنامه‌های شهرداری قرار گیرند.

امینی با بیان اینکه این طرح سبب افزایش انگیزه در میان مدیران و معاون شهرداری می‌شود، اضافه کرد: در حال حاضر حاکمیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله) تا دولت و سایر دستگاه‌های اجرایی به خوزستان و اهواز به نگاه ویژه‌ای دارد و در این شرایط با وحدت و همدلی از این فرصت طلایی ایجاد شده استفاده بهینه داشته باشم تا منابع مالی خوبی جذب و خدمات با کیفیت ارائه شود و شهر اهواز نیز به لحاظ عدالت سرانه‌ای و کیفیت خدمات رشد بیشتری داشته باشد.

وی گفت: افرادی که به دنبال کم رنگ کردن این خدمات هستند، تأمل بیشتری داشته باشند و فضایی پرنشاط و امید را به جای یاس و ناامیدی به مردم هدیه دهند، در اختلاف، اتهام، تشویش و تکذیب خیری وجود ندارد، تلاش خود را بیشتر می‌کنیم تا هر هفته تعداد پروژه‌های بیشتر و با کیفیت‌تری افتتاح شود.

کد خبر 583345

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.