۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
اجاره انبار در تهران

پیش از پرداختن به اجاره انبار در تهران می‌بایست اطلاعات جامعی در زمینه اجاره انبار و نیز ویژگی هایی که یک انبار مطلوب داراست داشته باشید.

اجاره انبار پیمان داری چه ویژگی‌هایی می‌باشد؟

۱) انبارهایی با امنیت بسیار بالا در اجاره انبار در تهران که انبار پیمان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد سبب شده تا انباری که توسط شما مشتریان محترم اجاره شده بسیار ایمن بوده به گونه‌ای که مشتری پس از قرار دادن اجناس خود در انبار و قفل آن توسط مشتری دارای امنیت بسیار بالایی بوده و همانند یک انبار شخصی می‌توان از آن استفاده نمود و نکته قابل توجه اینکه تمام افراد ساکن تهران می‌توانند از اجاره انبار در تهران که توسط انبار پیمان ارائه می‌شود بهره مند شوند.

۲) ظرفیت‌هایی متناسب با درخواست مشتری ، هر ظرفیتی که مد نظر مشتری باشد می‌تواند در اجاره انبار مورد استفاده قرار گیرد به گونه‌ای که از کوچک‌ترین انبار تا بزرگترین انبارها می‌تواند در اختیار مشتری قرار گیرد.

۳) قیمت در اجاره انبار در تهران به مواردی چون متراژ و اندازه انبار و اینکه انبار از چه مدلی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اینکه انبار از نوع یک کانتینر و یا از سوله و … می‌باشد و اینکه انبار در کدام منطقه قرار گرفته و نیز اینکه انبار دارای چه ویژگی‌هایی می‌باشد در تعیین قیمت انبار می‌تواند تاثیر گذار باشد.

جهت بررسی و اجاره انبار می‌توانید به آدرس

بزرگراه آیت اله سعیدی، ابتدای شهرک ولیعصر، بلوار بهرامی پلاک ۳۰۱
تلفن: ۶۶۲۲۰۰۳۹-۶۶۲۴۴۸۱۱-۶۶۲۰۰۱۳۹

مراجعه فرمایید.

چرا انبار پیمان مناسب است؟

مجموعه انبارهای پیمان با مدیریت جناب مهندس انصار دارای ویژگی‌های بسیار خاصی از سایر انبارها می‌باشد که در زیر به آنها اشاره شده است:

  • تمامی انبارهای پیمان به سیستم‌های بروز اعلام و اطفا حریق مجهز می‌باشد و همچنین تمامی انبارها به کلید محافظ جان مجهز می‌باشد و از نظر استانداردهای سیستم برق کشی دارای بالاترین رتبه استاندارد می‌باشد، شیر قطع کن زلزله نیز از جمله امکاناتی است که در انبارهای پیمان در نظر گرفته شده است.
  • متراژهای انبارهای مجموعه پیمان از کم‌ترین متراژ در حدود ۵ متر مربع تا ۸۰۰ متر مربع را شامل می‌شود که می‌تواند نیازهای هر شخص یا مجموعه‌ای را برطرف نماید، ضمن اینکه در متراژهای کو چک نیز امکانات و استانداردهای فوق الذکر رعایت گردیده است.
  • جالب‌ترین موضوع در مورد ساعات کاری انبارها می‌باشد از ساعت ۵ و سی دقیقه صبح تا ساعات ۲۱ و سی دقیقه شب می‌باشد و در تمامی طول سال فعالیت دارند و همچنین پس از ساعات ذکر شده نیز با هماهنگی فعالیت امکان پذیر می‌باشد، همچنین اگر شما دارای شرکتی می‌باشد و نیاز به تنظیم قرارداد رسمی و قانونی جهت موارد مختلف من جمله اداره مالیات می‌باشید این امکان در مجموعه انبار پیمان برایتان فراهم می‌باشد.
  • از دیگر محاسن قرارداد با اجاره انبار پیمان می‌توان به قراردادهای کوتاه مدت آن اشاره نمود که ار بازه زمانی سه ماهه شروع می‌شود و شما می‌توانید در حین قرارداد اگر به متراژ بزرگ‌تری نیاز داشتید بدون هیچ هزینه اضافه ای این تغییر را به راحتی انجام دهید.

تمامی انبارها به صورت دربست و مستقل می‌باشد و هیچ انباری به طور مشترک اجاره داده نمی‌شود، اما از همه مواردی که برای انتخاب مجموعه پیمان ذکر گردید مهمتر بیمه پذیر بودن کالاها بدون محدودیت و سقف می‌باشد که این بخاطر کیفیت بالای تمامی انبارها و رعایت حد بالای استاندارد و همچنین اخذ مجوزهای لازم از بیمه مرکزی می‌باشد.

اجاره انبار در تهران

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از اجاره انبار می‌پردازیم:

۱) اجاره انبار دارای ویژگی‌های بسیاری است از جمله اینکه برخی اجناس و کالاها می‌بایست در زمان دیگری وارد بازار شوند و در اینجا با اجاره انبار در تهران می‌توان کالاهایی که نیاز به نگهداری دارند را در انبار قرار دهید .

۲) در مصارف شخصی نیز می‌توان از اجاره انبار استفاده نمود به گونه‌ای در صورتیکه شخص نیاز به تعمیراتی در منزل خود داشته باشد و یا در زمان مهاجرت نیازمند نگهداری از وسایل خود در مکان جداگانه ای باشد در این صورت می‌تواند از اجاره انبار بهره مند شود.

۳) تجار و افرادی که محصولاتی را به خارج از کشور ارسال می‌نمایند و در داخل کشور وارد می‌نمایند نیز می‌توانند از اجاره انبار استفاده نمایند و در این صورت شخص می‌تواند کالاهایی که نیازمند ارسال از کشور و یا دریافت آنها به کشور باشد تا زمان مشخص آن در این انبارها نگهداری نماید.

اجاره انبار گزینه‌ی بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌ای برای تمام افرادی است که نسبت به جمع آوری محصولات و کالاهای خود در انباری اقدام می‌نمایند بنابراین با اجاره انبار در تهران به جای خرید انبار می‌توان در هزینه‌ها بسیار صرفه جویی نمود و نیز انتخاب یک محل برای اجاره بسیار راحت تر و آسان‌تر از خرید انبار در محل مورد نظر می‌باشد به گونه‌ای که شخصی که یک مکان مشخصی را جهت اجاره انبار انتخاب نماید خیلی سریع‌تر می‌توان انبار خود را اجاره نماید تا شخصی که تمایل به خرید انبار را داشته باشد.

کد خبر 583013

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.