هوای ناسالم اصفهان با ۶ ایستگاه خاموش

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه بیست‌وسوم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرارگرفتن روی شاخص۱۰۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه بیست‌وسوم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۰۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه جی با شاخص ۱۵۳ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه پروین با شاخص ۱۲۰، خرازی با شاخص ۱۳۲، فیض با شاخص ۱۰۲ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۹۰، استانداری اصفهان با شاخص ۸۹، باهنر با شاخص ۹۹، رودکی با شاخص ۹۴، فرشادی با شاخص ۸۹ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۸۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، رهنان، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۸۲ و مبارکه با عدد ۷۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۴۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 581461

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.