مسیرهای سم‌پاشی ۲۱ خرداد در اصفهان اعلام شد

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان مسیرهای سم‌پاشی درختان در شامگاه امروز (شنبه) در نقاط مختلف این کلان‌شهر را تشریح کرد.

مجید عرفان‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص مسیرهای سم‌پاشی درختان شهر اصفهان در شامگاه امروز _شنبه، بیست‌ویکم خردادماه_ اظهار کرد: در منطقه یک مادی‌های فرشادی و فدن، در منطقه دو خیابان امام خمینی (ع)، مادی‌های مشکین، ابراهیمی، حکیم فرزانه، مناره‌ها و ولیعصر و در منطقه چهار خیابان مشتاق دوم سم‌پاشی خواهد شد.

وی اضافه کرد: در منطقه هفت باغ فدک، در منطقه هشت پارک گل‌محمدی، در منطقه ۹ فرعی‌های خیابان بهشت و خیابان آتشگاه در شامگاه امروز سم‌پاشی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان خاطر نشان کرد: در منطقه ۱۰ اتوبان اردستانی، در منطقه ۱۲ پارک‌های امیرکبیر و خیابان ۴۰ متری و در محدوده ناژوان حاشیه شمالی زاینده‌رود حدفاصل پل نصر و پل سوم سم‌پاشی خواهد شد.

وی از شهروندان درخواست کرد تا در دوره سم‌پاشی درختان با این سازمان همکاری لازم را داشته باشند و حتی‌الامکان از قرار دادن خودروی خود در مسیر سم‌پاشی خودداری کنند و از قرار دادن مواد غذایی در بالکن‌ها بپرهیزند و درب‌ها و پنجره‌های مشرف به مسیر سم‌پاشی را ببندند و چنانچه میز نانوایی‌ها در خیابان قرار گرفته باشد، ضروری است متصدیان نانوایی قبل از طبخ نان، میزها را شست‌وشو دهند تا از بروز بیماری جلوگیری شود.

عرفان‌منش گفت: برای انجام سم‌پاشی، خودروی راهنما در طول مسیر حرکت می‌کند تا بتواند اطلاع‌رسانی و حرکت آهسته سمپاش را برای سایر خودروها، کسبه و عابران پیاده یادآوری کند.

کد خبر 581116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.