فروش ویژه بازارهای کوثر اصفهان در دهه کرامت

مدیر بازارهای روز کوثر شهرداری اصفهان از تخفیف‌های ویژه فروشگاه‌های کوثر در دهه کرامت خبر داد و گفت: این تخفیف‌ها از سه‌شنبه هفته جاری آغاز شده است و تا شنبه هفته آینده ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مجید صادقی، اظهار کرد: به مناسبت دهه کرامت، در فروشگاه‌های کوثر تخفیف‌های ویژه‌ای برای مراجعه‌کنندگان در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: در طرح ویژه دهه کرامت که از سه‌شنبه هجدهم خردادماه تا شنبه بیست‌ویکم خردادماه برگزار می‌شود، مرغ گرم با قیمت هر کیلوگرم ۳۹۹ هزار ریال، برج هندی البرز هر کیلوگرم ۲۸۸ هزار ریال، انواع شربت سن‌ایچ با قیمت تولید قبلی، ماکارونی اسپاگتی مک ۷۰۰ گرمی با ۱۸ درصد تخفیف و به قیمت ۱۹۵ هزار ریال، ماست دبه‌ای پرچرب دو کیلو و ۲۰۰ گرمی آلاس با ۲۳ درصد تخفیف به قیمت ۴۴۶ هزار ریال و پنیر یواِف ۴۰۰ گرمی آلاس با ۲۲ درصد تخفیف به قیمت ۲۸۸ هزار ریال در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

مدیر بازارهای روز کوثر شهرداری اصفهان تصریح کرد: پنیر یواِف فله‌ای علیجانی هر کیلو ۵۱۹ هزار ریال، مایع ظرف‌شویی رؤیا ۳۵۰۰ گرمی با ۲۲ درصد تخفیف به قیمت ۵۴۹۲۵۰ ریال، مایع دست‌شویی صدفی ۳۵۰۰ گرمی حیات با ۲۲ درصد تخفیف به قیمت ۵۷۸۹۱۹ ریال، مایع دست‌شویی صدفی ۲۵۰۰ گرمی حیات با ۲۲ درصد تخفیف به قیمت ۴۲۰,۴۶۳ ریال و انواع شامپو ۴۰۰ گرمی حیات با ۲۲ درصد تخفیف در فروشگاه‌های کوثر شهرداری اصفهان عرضه می‌شود.

وی اضافه کرد: شهروندان می‌توانند برای ارائه پیشنهادات، انتقادات و درخواست‌های خود به بازرس ویژه که در هر یک از این فروشگاه‌ها به صورت تمام‌وقت مستقر شده است، مراجعه کنند.

کد خبر 580769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.