هوای ناسالم اصفهان با ۶ ایستگاه خاموش

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه، شانزدهم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت "هوای ناسالم برای گروه‌های حساس" (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه، شانزدهم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۰۶، استانداری اصفهان با شاخص ۱۳۷، پروین با شاخص ۱۲۷ و خرازی با شاخص ۱۱۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه باهنر با شاخص ۸۸، جی با شاخص ۹۶، رودکی با شاخص ۷۹، فرشادی با شاخص ۷۸، فیض با شاخص ۶۳ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۹۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، رهنان، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با شاخص ۷۲، مبارکه با شاخص ۹۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) و سجزی با شاخص ۱۱۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 579951

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.