۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
هوای اصفهان ناسالم است

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _یکشنبه، پانزدهم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۱۹ در وضعیت "هوای ناسالم برای گروه‌های حساس" (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _یکشنبه، پانزدهم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۹ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه جی با شاخص ۱۵۸ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار گرفت.

ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۲۷، باهنر با شاخص ۱۲۶، پروین با شاخص ۱۱۷، خرازی با شاخص ۱۳۴، رودکی با شاخص ۱۰۷، فرشادی با شاخص ۱۰۶، فیض با شاخص ۱۰۸ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۲۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۸۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، رهنان، خرازی، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با شاخص ۷۵، مبارکه با شاخص ۶۶ و سجزی با شاخص ۹۶ در وضعیت هوای سالم (زرد)، مبارکه با شاخص ۶۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 579778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.