هوای ناسالم اصفهان با ۶ ایستگاه خاموش

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _شنبه چهاردهم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۰۹ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _شنبه، چهاردهم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۰۹ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه باهنر با شاخص ۱۵۲ و جی با شاخص ۱۷۵ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه پروین با شاخص ۱۳۸ و فرشادی با شاخص ۱۲۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۸۰، استانداری اصفهان با شاخص ۹۲، خرازی با شاخص ۹۲، رودکی با شاخص ۷۶، فیض با شاخص ۷۶ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۸۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، رهنان، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با شاخص ۷۸، مبارکه با شاخص ۵۸ و سجزی با شاخص ۸۸ در وضعیت هوای سالم (زرد)، مبارکه با شاخص ۶۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 579639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.