هوای اصفهان سالم است/همه ایستگاه‌ها در وضعیت زرد

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه، دوازدهم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۶۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه، دوازدهم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۶۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه احمدآباد با شاخص ۵۸، استانداری اصفهان با شاخص ۹۰، باهنر با شاخص ۵۹، جی با شاخص ۵۶، فرشادی با شاخص ۶۸، فیض با شاخص ۶۴ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۶۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، رهنان، خرازی، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با شاخص ۸۰ در وضعیت هوای سالم (زرد)، مبارکه با شاخص ۶۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۳۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 579299

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.