دیدار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با خانواده شهید خدایی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در منزل شهید صیاد خدایی، با همسر و خانواده شهید دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، انسیه خزعلی، در منزل شهید حسن صیاد خدایی، در تهران حضور یافت و با همسر و دختر شهید گفت‌وگو کرد.

این دیدار در فضایی غم‌آلود از فقدان شهید و در عین حال فضایی حماسی و آمیخته با شور شهادت و یقین به تأثیر این خون‌ها در نابودی رژیم صهیونیستی برگزار شد. صبوری همسر شهید و متانت و تعقل دختر نوجوان او در مواجهه با مصیبت ترور او یادآور صبوری خانواده‌های شهدای جنگ تحمیلی و امتداد ایستادگی خانواده‌های شهدای مدافع حرم در همه این سال‌ها بود.

خزعلی در این دیدار، در مورد نحوه اطلاع خانواده از ترور که مقابل منزلشان روی داده، پرسید و سپس بر تأثیر خون این شهید بزرگوار در تسریع نابودی رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

همسر شهید از اشتیاق شهید خدایی برای شهادت گفت و از گمنامی او که حتی برخی بستگان و همسایه‌ها هم اطلاعی از شغل او نداشتند و اینکه شهید آرزوی آن را داشت که در جنگ با اسرائیلی‌ها به شهادت برسد.

پسر شهید خدایی هم در حال بازی با کودکان بود و دقایقی کوتاه در این دیدار حضور یافت. از شهید خدایی دو فرزند برجای مانده است.

به گزارش ایمنا، حوالی ساعت ۱۶ روز یکشنبه هفته گذشته در حوالی خیابان مجاهدین اسلام تهران دو موتور سوار با شلیک پنج گلوله یکی از مدافعان حرم به نام حسن صیاد خدایی را هنگامی که قصد ورود به منزل خود را داشت ترور و به شهادت رساندند. دپیکر شهید مدافع حرم حسن صیاد خدایی روز سه‌شنبه بر دستان مردم همیشه در صحنه تهران در میدان امام حسین (ع) تشییع شد و پس از اقامه نماز در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) تهران آرام گرفت.

کد خبر 578015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.