پلیس از نخستین دقایق حادثه متروپل در صحنه حضور دارد / از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد

معاون فرهنگی و اجتماعی و سخنگوی فراجا با بیان اینکه مجموعه انتظامی استان خوزستان از نخستین دقایق وقوع حادثه متروپل در محل حضور دارند، گفت: با خانواده‌های جانباختگان و حادثه‌دیدگان ابراز همدردی داریم و بنا به دستور فرماندهی کل از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش ایمنا، سردار مهدی حاجیان در حاشیه بازدید از ساختمان متروپل در آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با خانواده عزیزان جانباخته در این حادثه و آسیب‌دیدگان ابراز همدردی داریم و آرزوی سلامتی برای حادثه‌دیدگان این اتفاق ناگوار داریم.

وی افزود: فرماندهی کل انتظامی ضمن اظهار تألم و تأسف از این ضایعه دردناک و ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان و خانواده مکرم آن‌ها به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند مأموران انتظامی و راهور از نخستین زمان این اتفاق کنترل صحنه را در دست گرفتند.

سخنگوی فراجا ادامه داد: با دستور ویژه فرمانده محترم کل فراجا، پلیس خوزستان ضمن آماده‌باش کامل و به کارگیری تمامی امکانات لازم به منظور ارائه خدمت‌رسانی به حادثه‌دیدگان و همچنین تسهیل در اقدامات ترافیکی، انتظامی و امنیتی به منظور امدادرسانی بهتر با هوشیاری و تلاش مضاعف تا ایجاد آرامش در صحنه از هیچ کمکی برای تسریع در فرآیند مدیریت بحران و یاری رساندن به آسیب‌دیدگان دریغ نخواهد کرد.

حاجیان افزود: بنده نیز به نیابت از فرمانده محترم کل انتظامی کشور ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار، در محل حادثه ساختمان متروپل حضور پیدا کرده‌ام تا ضمن بازدید از صحنه تدابیر فرماندهی محترم را به یگان‌های انتظامی و خدماتی که در حال امدادرسانی هستند، ابلاغ کنم.

وی در خاتمه ضمن تشکر از شهروندان فهیم آبادانی افزود: از مردم می‌خواهیم در منطقه حادثه حضور پیدا نکنند تا کار امداد و نجات سریع‌تر انجام شود.

منبع: ایسنا

کد خبر 577922

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.