۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۹

رپورتاژ آگهی

افزایش اشتغالزایی با افتتاح دفتر جدید شرکت دیناپارت

در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین صورت گرفت؛
افزایش اشتغالزایی با افتتاح دفتر جدید شرکت دیناپارت

آئین افتتاح شرکت جدید دیناپارت با حضور جلیلی قصاب (مدیرعامل شرکت)، یعقوب قصاب (رئیس هیأت مدیره), جمعی از مدیران ارشد این هلدینگ و مهمانانی از سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش ایمنا؛ شرکت دیناپارت با افتتاح دفتر جدید خود در منطقه ۲۲، علاوه بر افزایش تعداد نیروهای خود که در راستای منویات مقام معظم رهبری در اعلام شعار "سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین" است توانسته تا روحیه هم افزایی را در میان کارکنان این مجموعه افزایش دهد.

مدیرعامل شرکت دینا پارت در آئین رونمایی از دفتر جدید گفت: این مجموعه نزدیک به سه دهه است که ایجاد شده است؛ و در این سال‌ها توانسته به عنوان برندی که محصولات مرغوب خارجی و داخلی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد خودش را به جامعه هدف معرفی کند.

وی ادامه داد: در طی این مدت افرادی سعی کردند به جای چند نفر کار کنند و نظم دیناپارت رو حفظ کنند و مجموعه دیناپارت با قدرت پیش رفت تا کسی احساس خلأ نکند و حتی در همین راستا متخصصان جدیدی به جمع ما اضافه شدند.

این کارآفرین حوزه خودرو به اشتغالزایی ۳۰۰ نفر مستقیم و بیش از ۳ هزار نفر به صورت غیر مستقیم در این مجموعه اشاره کرد و گفت: در این سال‌ها همواره اشتغالزایی و استفاده از نیروهای متخصص و تحصیل‌کرده کشور یکی از رسالت ما بوده بطوری که الان در بدنه ما بسیاری از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر مشغول به کار هستند که به نوبه خود باعث افتخار و افزایش بهره‌وری تولیدات و محصولاتمان شده است.

افزایش اشتغالزایی با افتتاح دفتر جدید شرکت دیناپارت

گفتنی است؛ ساختمان جدید دیناپارت به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید و مراجعه کنندگان می‌توانند به آدرس جدید این شرکت به نشانی تهران – اتوبان خرازی غرب – خروجی دریاچه خلیج فارس – خیابان شمس تبریزی برج تماس - طبقه ۷ مراجعه نمایند.

یادآور می‌شود؛ شرکت دینا پارت (Dinapart) با بیش از سه دهه سابقه و با هدف ارائه قطعات و لوازم یدکی تولید تقریباً ۲۰ درصد قطعات و لوازم یدکی خودروهای داخلی را بر عهده دارد و فعالیت عمده آن در تأیید کیفی، و توزیع لوازم یدکی و قطعات است.

کد خبر 577499

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.