هوای اصفهان با ۱۱ ایستگاه خاموش در وضعیت قرمز

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _سه‌شنبه سوم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرارگرفتن روی شاخص۱۶۱ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _سه‌شنبه سوم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۶۱ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.

ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۷۱، پروین با شاخص ۱۶۳ و رودکی با شاخص ۱۶۴ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۴۴ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، باهنر، جی، خرازی، فیض، فرشادی، ورزشگاه میثاق، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۱۵۶ و سجزی با عدد ۱۶۱ در وضعیت ناسالم برای عموم (قرمز) و مبارکه با شاخص ۱۳۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 577229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.