بندرانزلی نیازمند ۱۵دستگاه اتوبوس شهری است

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی گفت: این سازمان برای خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان نیازمند حداقل ۱۵دستگاه اتوبوس شهری است.

«حسین بیک‌زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در ناوگان سازمان حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی ۲۰ دستگاه اتوبوس و ۱۰ دستگاه مینی‌بوس شهری فعال است که در پنج خط به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کند.

وی با بیان اینکه سال گذشته سه دستگاه اتوبوس شهری فرسوده پس از تعمیر و بازسازی، وارد چرخه ناوگان حمل‌ونقل عمومی بندرانزلی شد، افزود: به‌منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها، اتوبوس‌های سازمان حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی توسط نیروهای فنی این سازمان تعمیر و بازسازی می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی خاطرنشان کرد: درحال‌حاضر هفت دستگاه اتوبوس و سه دستگاه مینی‌بوس شهری فرسوده است که تا پایان سال جاری، چهار دستگاه اتوبوس بازسازی و وارد چرخه حمل‌ونقل عمومی می‌شود.

بیک‌زاده با بیان اینکه سازمان حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی علاوه بر شهروندان به ساکنان روستاهای منطقه آزاد و کارگران شهرک صنعتی خدمات‌رسانی می‌کند، تصریح کرد: این سازمان برای خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان، نیازمند حداقل ۱۵ دستگاه اتوبوس شهری است.

وی گفت: سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی از حدود یک سال پیش پیگیر جذب اعتبارات مورد نیاز از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برای خرید اتوبوس‌های جدید است که امیدواریم هرچه سریع‌تر این امر محقق شود.

به گزارش ایمنا، بندرانزلی با ۱۴۰ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده است.

کد خبر 576756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.