رفع مشکلات گردشگری در اولویت قرار گیرد

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر تهران گفت: حوزه گردشگری برای مناطق میزبان گردشگر دارای مزیت است، اما در برخی موارد نیز به دلیل نبود نظارت صحیح و اعمال قانون در چارچوب‌های تعیین شده موهبتی برای منطقه ندارد و مشکلات بسیاری برای ساکنان محدوده ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، نرگس معدنی‌پور امروز - بیست‌ونهم اردیبهشت‌ماه- در حاشیه بازدید میدانی از بخش رودبار قصران با تبریک روز جهانی موزه و میراث فرهنگی، اظهار کرد: روستاهای رودبار قصران دارای موقعیت گردشگری بسیار زیبایی است.

وی ادامه داد: حوزه گردشگری برای مناطق میزبان گردشگر دارای مزیت‌های فراوانی است، اما در برخی موارد نیز به دلیل نبود نظارت صحیح و اعمال قانون در چارچوب‌های تعیین شده موهبتی برای منطقه ندارد و مشکلات بسیاری برای ساکنان محدوده ایجاد می‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران افزود: وظیفه داریم تا معضلات و مشکلات روستاهای این بخش را شناسایی و جهت رفع آنها راهکارهای اجرایی و قانونی ارائه دهیم، بنابراین ضروری است بازدیدهای میدانی از بخش به صورت هدفمند انجام تا اولویت‌ها مشخص شود.

وی با بیان اینکه با هدف‌گذاری می‌توان بخشی از مشکلات را رفع کرد، گفت: در هر بازدید باید اولویت‌ها مشخص شود و بدانیم که برای سال ۱۴۰۱ قرار است که چه مشکلاتی را رفع کنیم.

معدنی‌پور خاطرنشان کرد: باید به صورت هدفمند برای رفع مشکلات تقسیم کار و وظایف دستگاه‌های مسئول مشخص شود.

کد خبر 576296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.