ذوب آهن صفر _ سپاهان یک/پایان طلایی دربی اصفهان

تیم فوتبال زنان ذوب آهن و سپاهان امروز در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال رودرروی یکدیگر قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم فوتبال زنان ذوب‌آهن و سپاهان، امروز از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه فولاد شهر و در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال زنان رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند.

دیدار تیم‌های ذوب آهن و سپاهان

ترکیب ذوب آهن: مینا داوودی، رقیه شهبازی، فاطمه اردستانی، فاطمه مردانی، نرگس زهری، مرضیه فیضی (نرگس زهری) سمیه خرمی، زهرا موسی زاده، الهام فرهمند، مریم محمد حسینی و زهرا عظیمی.

سرمربی: سمیه شهبازی

ترکیب سپاهان: الهام عبدالرحمن، فاطمه پسندیده، کوثر عنبری، سارا ظهرابی‌نیا (رهیده) کوثر کمالی، شقایق روز بهان، فاطمه عادلی، مریم رهیده، هاجر دباغی، فاطمه براتی، ثنا صادقی.

سرمربی: بیان محمودی

کارت زرد:

سپاهان: فاطمه پسندیده (دقیقه ۶۸)

کارت قرمز:

گل‌ها:

سپاهان: فاطمه پسندیده (دقیقه ۸۵)

شرح بازی: دوتیم از دقیقه اول بازی جنگنده‌ای به نمایش گذاشتند، ۲۰ دقیقه از بازی گذشته و همچنان هیچ گلی رد و بدل نشده است. ظهرابی‌نیا مصدوم شد و توسط کادر فنی سپاهان به بیرون از زمین برده شد، اما دوباره به بازی برگشت. ظهرابی نیا به محمودی اعلام کرد تعویض شود، دقایقی است که شاهد موقعیت خطرناک نیستیم. رهیده به جای ظهرابی نیا به بازی آمد، داور پنج دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول اعلام کرد و در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل تمام شد.

نیمه دوم: طلایی پوشان نیمه دوم را بهتر شروع کردند، ذوب آهن هم در ادامه عملکرد خوبی ارائه دادند و اجازه ندادند بازی یک طرف شاهد باشیم. گاندو ها طی یک ضد حمله موقعیتی خوب روی دروازه سپاهان به وجود آوردند که داور آفساید اعلام کرد. دقایقی است که بیشتر حملات از جانب سپاهان صورت می‌گیرد. سپاهانی‌ها توسط پسندیده قفل دروازه ذوب‌آهن را باز کردند. داور هشت دقیقه برای نیمه دوم در نظر گرفت و در نهایت با پیروزی یک بر صفر سپاهان به پایان رسید.

دقایق حساس:

دقیقه ۲: شوت بازیکن سپاهان را کودایی گرفت.

دقیقه ۳: بازیکن ذوب آهن دروازه‌بان سپاهان را جا گذاشت، اما عادلی به یک تکل خوب توپ را برگشت داد.

دقیقه ۵۲: کودایی یک موقعیت خطرناک سپاهانی هارا گرفت.

دقیقه ۷۳: ضربه سر بازیکن سپاهان به تیرک دروازه ذوب‌آهن برخورد کرد.

دقیقه ۸۹: دباغی شوتی به سمت دروازه ذوب آهن زد که به میله بالای دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی جلوی پای نیکخواه افتاد که این بازیکن لیز خورد.

شرح گل:

دقیقه ۸۵( سپاهان): فاطمه پسندیده از بیرون محوطه جریمه ذوب آهن شوتی کات دار زد و دروازه کودایی را باز کرد.

نکات بازی:

*مریم ایراندوست برای تماشای بازی به فولادشهر آمده است.

* تعدادی از هواداران دو تیم در ورزشگاه حضور دارند.

کد خبر 576037

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.