امضا توافق‌نامه همکاری شرکت نفت و گاز اروندان با پارک علم و فناوری صنعت نفت

توافق‌نامه همکاری شرکت نفت و گاز اروندان با پارک علم و فناوری صنعت نفت امضا شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در حاشیه دومین روز از بیست و ششمین نمایشگاه صنعت نفت تهران، تفاهم‌نامه پارک علم و فناوری صنعت نفت با موضوع رفع نیازهای فناورانه شرکت نفت و گاز اروندان و برگزاری رویدادهای حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت صورت پذیرفت.

از جمله اهم موارد در نظر گرفته شده در این تفاهم نامه توسعه محصولات دانش بنیان تولید بار اول و خرید تضمینی، حمایت از طرح‌های فناورانه استحصال انرژِی از گازهای مشعل، افزایش بهره دهی چاه‌های کم بازده و توسعه فناوری‌های پیگ‌های هوشمند می‌باشد.

در این تفاهم نامه که به امضا «عذاری اهوازی» مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و محمد اسماعیل کفایتی، رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز در آمد؛ قرار بر ارائه لیستی از نیازهای عملیاتی و فناورانه شرکت نفت و گاز اروندان در بخش‌های مختلف زنجیره ارزش نفت و گاز در قالب طرح‌ها، پروژه‌ها و سفارشات کالا به پارک فناوری صنعت نفت گردید، و در مقابل پارک فناوری صنعت نفت با بررسی نیازهای اعلام شده، همکاری جهت شناسایی و معرفی سازندگان، پیمانکاران و همچنین رفع نیازها با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ ها اقدام نماید.

در ادامه به برگزاری جلسات مشترک و منظم تا حصول به نتایج توافق نامه و پایش و ارزیابی عملکرد و اثربخشی آن در بازه یک ساله تاکید شد.

کد خبر 575797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.