واریز سود معوق سهام عدالت تا هفته آینده

معاون فناوری‌وتوسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، درباره زمان واریز سود معوق سهام عدالت گفت: افرادی که اطلاعتشان تا آخر هفته تکمیل شود، در هفته بعد واریز سود سهام عدالت خواهند داشت.

به گزارش ایمنا، «محمود حسنلو» معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی درخصوص افرادی که سود سهام عدالت خود را تاکنون دریافت نکرده‌اند، اظهار کرد: بیش از دو میلیون نفر سود سهام عدالت خود را تاکنون دریافت نکرده‌اند که این امر به دلیل نبود شماره شبای معتبر از سوی این سهامداران بوده است.

وی ادامه داد: این افراد با اولویت ثبت‌نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان به آدرس www.sejam.ir باید در نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند تا واریز سود سهام عدالت برای این افراد صورت گیرد.

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در خصوص روش دیگر تکمیل اطلاعات مربوط به افرادی که سود سهام خود را دریافت نکرده‌اند نیز گفت: این افراد می‌توانند به www.sahamedalat.ir مراجعه کنند و اطلاعات حساب خود را در این سامانه تکمیل و شماره شبا را ویرایش کنند.

حسنلو در ادامه در خصوص سهامدارانی که سود سهام عدالت مرحله قبل را دریافت کرده‌اند، اما سود سهام این مرحله را دریافت نکرده‌اند نیز گفت: برخی از این افراد در بانک‌هایی حساب داشتند که ادغام شده‌اند، بنابراین شماره شبای جدیدی برای آن‌ها تعریف نشده است.

حسنلو ادامه داد: اما گروه دیگر نیز به دلیل اینکه حسابشان از سوی بانک‌ها مسدود شده است، واریز سود نداشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه سود سهام عدالت افراد محفوظ است، ادامه داد: افرادی که اطلاعاتشان تا آخر هفته تکمیل شود در هفته بعد واریز سود سهام عدالت خواهند داشت.

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در خصوص سهام عدالت متوفیان نیز گفت: تا آخر شهریور ماه با کمک قوه قضائیه سایت مربوط به جمع‌آوری اطلاعات ورثه این افراد معرفی می‌شود و پس از آن تمام سودهای مربوط به سهام این افراد به حساب ورثه واریز خواهد شد.

منبع: تسنیم

کد خبر 575430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.