آمار کرونا اصفهان ۲۵ اردیبهشت؛ بدون فوتی و ۴۹ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۴۹ نفر به کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

«نورالدین سلطانیان» در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت آمار بیماری کرونا در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل)، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک‌میلیون و ۴۶۵ و ۸۱۳ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۸۹ هزار و ۴۸ نفر و موارد نمونه گرفته‌شده در ۲۴ ساعت گذشته (احتمالاً بیمار) ۴۷۹ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۴۹ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد ۲۰۵ هزار و ۸۰۳ نفر تعداد کل بستری‌شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و تعداد بستری‌شدگان فعلی در بیمارستان‌ها ۱۲۰ نفر بوده است.

وی تعداد بیماران بستری ۲۴ ساعت قبل در مراکز درمانی استان اصفهان به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل را ۴۴ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

سلطانیان با اشاره به آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون، گفت: در این بازه زمانی ۱۳۹ هزار و ۱۲۲ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۴۸ نفر بوده است.

وی اضافه کرد: ۱۱ هزار و ۶۷۲ نفر آمار کل فوت‌شدگان قطعی و شش هزار و ۷۱۵ نفر فوت‌شدگان مشکوک کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان (به‌جز شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل) بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تأکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان (به‌جز کاشان و آران‌وبیدگل) موردی از آمار مرگ‌ومیر قطعی به کرونا اعلام‌نشده و فوتی‌های مشکوک به کرونا موردی گزارش نشده است.

کد خبر 575271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.