نزاع و قتل در راه‌پله‌ با چاقوی آشپزخانه

مرد جوانی به‌خاطر نزاع در راه‌پله، به قتل رسید.

به گزارش ایمنا، چندی قبل مأموران پلیس کرج در جریان قتل مردی جوان در یک خانه قرار گرفتند و وقتی تیم جنایی به محل رسید در نخستین بررسی‌ها مشخص شد «بهنام» ۳۲ ساله که از ناحیه کمر به شدت زخمی شده بود، پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است. در ادامه تحقیقات به دستور «محمد عنبری» بازپرس شعبه یکم دادسرای جنایی کرج، زن جوانی که در خانه حضور داشت تحت بازجویی قرار گرفت.

وی که نخست مدعی بود که مقتول نامزدش بوده است، وقتی خود را مقابل مأموران پلیس دید به ناچار لب به بیان حقیقت گشود و اظهار کرد: همسرم این مرد را کشته است. مدتی قبل وقتی پسرم را برای بازی و گردش به پارک می‌بردم با بهنام آشنا شدم؛ او هم دخترش را به پارک می‌آورد. بعد از مدتی کم‌کم با هم ارتباط بیشتری پیدا کردیم و او به من ابراز علاقه کرد. می‌گفت با همسرش مشکل و اختلاف دارد و می‌خواهد او را طلاق دهد. ازآنجاکه شوهر من از صبح تا شب سرکار بود و توجهی به من نداشت، کم‌کم احساس کردم بهنام می‌تواند هم‌صحبت خوبی برایم باشد.

وقتی او به من پیشنهاد داد از شوهرم جدا بشوم و با او ازدواج کنم حرف‌هایش را باور کردم. یک شب از من خواست برای صحبت درباره آینده و وضعیت زندگی و بچه‌هایمان به خانه ما بیاید، من هم قبول کردم. شوهرم همیشه خسته بود و شب‌ها زود می‌خوابید؛ این شد که پسرم را خواباندم و در کوچه را باز گذاشتم تا بهنام وارد خانه شود.

نیم‌ساعتی گذشته بود و ما در راه‌پله مشغول صحبت بودیم که پسرم از خواب بیدار شد و شروع به گریه کرد؛ به همین خاطر همسرم نیز بیدار شد و وقتی مرا در خانه ندید، برای پیدا کردنم به راه پله آمد. زمانی که من را در حال صحبت با بهنام دید، به قدری عصبانی شد که با هم درگیر شدند و در همین گیرودار با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بود، بهنام را زد و از خانه فرار کرد.

بهنام به من گفته بود چهار میلیون تومان به او پول بدهم تا یک اتاق اجاره کند و با هم زندگی کنیم؛ اما حالا فهمیدم که همه حرف‌های او دروغ بوده و تنها قصد سوءاستفاده از من را داشته است.

بازپرس عنبری درخصوص این پرونده اظهار کرد: پس از این اظهارات، زن جوان بازداشت شد اما از آنجا که قاتل هنوز دستگیر نشده است، تحقیقات پلیس برای دستگیری وی و روشن شدن ابهامات موجود در پرونده ادامه دارد.

منبع: رکنا

کد خبر 575191

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.