۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
پاک‌سازی چهره سمنان از نخاله‌ها

مدیر منطقه۳ شهرداری سمنان از جمع‌آوری نخاله‌ها و لایروبی انهار در سطح منطقه، در راستای حفظ و حراست از محیط‌زیست، زیباسازی سیما و منظر شهر و جلوگیری از آب‌گرفتگی خبر داد.

«حمیدرضا قدس» در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: عملیات پاک‌سازی و جمع‌آوری خاک و نخاله‌ها از سطح معابر و لایروبی انهار در راستای حفظ محیط‌زیست، زیباسازی سیما و منظر شهر و جلوگیری از آب‌گرفتگی با همکاری و تعامل شهروندان با سامانه ۱۳۷، در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

وی افزود: عملیات پاکسازی و جمع‌آوری خاک و نخاله‌ها در خیابان جمهوری، ضلع جنوبی بیمارستان امیرالمومنین، خیابان انقلاب، بلوار مدافعان سلامت، پارک شقایق، بلوار نگارستان، خیابان شمشاد، بلوار شهید هاشمیان و پارک آبشار انجام شد.

مدیر منطقه سه شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: عملیات لایروبی انهار در خیابان انقلاب، بلوار ولایت، خیابان پرستار، بلوار معلم، میدان نماز، خیابان میرزا کوچک‌خان و بلوار ۱۵ خرداد نیز انجام شده است.

مدیر منطقه سه شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده نخاله، مصالح انباشته شده و گرفتگی آب در جوی‌ها و معابر، با مراجعه به شهرداری نواحی و منطقه یا تماس با سامانه ۱۳۷ درخواست خود را ثبت کنند تا در اسرع وقت به درخواست آنان رسیدگی شود.

کد خبر 574948

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.