باند سارقان منازل اصفهان و شیراز منهدم شدند

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند چهار نفره سارقان غیربومی منازل که بالغ‌ بر ۲۰ میلیارد ریال اموال مردم را به سرقت برده بودند خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سرهنگ حسین ترکیان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان در منطقه جنوب شهر اصفهان موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از حضور در منازلی که مورد دستبرد قرار گرفته بودند با بررسی دقیق و انجام آزمایش‌های علمی و تخصصی خود سرانجام دریافتند که عاملان این سرقت‌ها چهار نفر از مجرمان غیربومی درحرکت هستند که روزهای آخر هفته برای انجام سرقت به اصفهان می‌آیند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه تمهیدات ویژه‌ای برای دستگیری این سارقان انجام شد، تصریح کرد: با رصد هوشمندانه صورت گرفته مشخص شد اعضای این باند پس از انجام سرقت در شهر شیراز عازم اصفهان هستند که کارآگاهان بلافاصله وارد عمل شده و با همکاری مأموران ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا خودروی سارقان را شناسایی و متوقف کردند.

وی با اشاره به کشف مقداری طلاجات مسروقه در بازرسی از خودروی متهمان، گفت: اعضای این باند پس از مواجهه با مدارک و مستندات ارائه شده از سوی کارآگاهان درنهایت به چهار فقره سرقت از منازل شهروندان اصفهانی و ۱۵ فقره سرقت از منازل شهروندان در شهر شیراز اعتراف کردند.

سرهنگ ترکیان ارزش اموال به سرقت رفته از منازل مردم اصفهان را برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تحقیقات بر روی جرایم این باند کماکان ادامه دارد و متهمان با تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

کد خبر 574434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.