آمار کرونا کردستان ۱۱ اردیبهشت؛ یک فوتی و ۵ ابتلای جدید

روابط عمومی اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم‌پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان درخصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ یکشنبه یازدهم اردیبهشت‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی پنج بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند.

درحال‌حاضر ۳۰ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری شده‌اند و ۱۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

از این تعداد ۱۷ نفر در شهرستان سنندج، هفت نفر در شهرستان سقز، یک نفر در شهرستان قروه، یک نفر در شهرستان بیجار، یک نفر در شهرستان کامیاران، سه نفر در شهرستان مریوان هستند.

در ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به کرونا در کردستان جان باخت و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان به شمار دو هزار و ۱۸ نفر رسید.

از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۸۹۰ نفر در شهرستان سنندج، ۱۹۱ نفر در شهرستان مریوان، ۳۱۸ نفر در شهرستان سقز، ۱۵۴ نفر در شهرستان قروه، ۷۶ نفر در شهرستان بیجار، ۱۰۷ نفر در شهرستان کامیاران، ۹۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۱۶۱ نفر در شهرستان بانه، ۲۴ نفر در شهرستان دهگلان و پنج نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 572267

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.