هوای اصفهان با ۵ ایستگاه خاموش سالم است

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ یکشنبه یازدهم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۵۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ یکشنبه یازدهم اردیبهشت‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۵۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه خرازی با شاخص ۱۰۱ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان در ایستگاه احمدآباد با شاخص ۵۶، استانداری اصفهان با شاخص ۷۲، انقلاب با شاخص ۶۰، باهنر با شاخص ۷۶، جی با شاخص ۵۱ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۵۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

ایستگاه رهنان با شاخص ۴۶، فرشادی با شاخص ۴۲، فیض با شاخص ۳۷، کاوه با شاخص ۴۲ و میرزاطاهر با شاخص ۱۳ در وضعیت هوای پاک (سبز) ثبت شد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های پروین، رودکی، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۶۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) ایستگاه مبارکه با شاخص ۴۵ در وضعیت هوای پاک (سبز) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۶۰ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار گرفت.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 572094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.