هوای اصفهان سالم است/۹ ایستگاه در وضعیت زرد

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ شنبه دهم اردیبهشت‌ماه _ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۶۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ شنبه دهم اردیبهشت‌ماه _ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۶۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه خرازی با شاخص ۱۰۹ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه باهنر با شاخص ۲۵، رودکی با شاخص ۲۶ و میرزاطاهر با شاخص ۱۳ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۵۵، استانداری اصفهان با شاخص ۷۵، انقلاب با شاخص ۶۶، جی با شاخص ۵۷، رهنان با شاخص ۵۹، فرشادی با شاخص ۵۴، فیض با شاخص ۵۶، کاوه با شاخص ۵۴ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۶۶ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های پروین، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۶۲ در وضعیت هوای سالم (زرد)، ایستگاه مبارکه با شاخص ۲۵ در وضعیت هوای پاک (سبز) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۱۹ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 571836

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.