نمایش آثار هنرمندان فلسطینی در موزه فلسطین

نمایشگاه نقاشی‌های هنرمندان فلسطینی با عنوان «سنگ صبور» تا روز ۱۱ اردیبهشت ماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین برقرار است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در این نمایشگاه، ۲۹ اثر نقاشی با تکنیک رنگ روغن، اکریلیک و ترکیب مواد از پنج هنرمند نقاش فلسطینی که از آثار گنجینه فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران هستند، به نمایش درآمد.

محمد الشاعر، برهان کرکوتلی، ابراهیم غنام، توفیق عبدالعال و اعتدال شریف هنرمندان فلسطینی هستند که آثارشان در نمایشگاه «سنگ صبور» تا ۱۱ اردیبهشت ماه به نمایش گذاشته شده است.

۲۹ تابلوی نقاشی در ابعاد مختلف از هنرمندان فلسطینی که کمتر به نمایش گذاشته شده‌اند، در نمایشگاه «سنگ صبور» روی دیوار رفته‌اند. با توجه به اینکه این آثار از گنجینه فرهنگستان هنر هستند، به صورت محدود و تا پایان ماه مبارک رمضان در موزه به نمایش درآمدند اما اگر استقبال از این نمایشگاه زیاد باشد، امکان تمدید وجود خواهد داشت.

نمایشگاه‌های موزه هنرهای معاصر فلسطین به صورت مناسبتی و در حوزه‌های هنر مقاومت، هنرهای آئینی و دینی، هنر انقلاب اسلامی و هنر قدسی انتخاب و برگزار می‌شوند.

علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه «سنگ صبور» می‌توانند تا ۱۱ اردیبهشت، همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ به موزه فلسطین واقع در خیابان ولیعصر، خیابان بزرگمهر، خیابان برادران شهید مظفر، شماره ۷۴ مراجعه کنند.

کد خبر 571626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.