شوراهای اسلامی شهر؛ نماد تجلی خرد جمعی

شهردار سده‌لنجان گفت: بی‌شک شوراها بی‌واسطه‌ترین حلقه ارتباطی مردم، با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حمید شهبازی به مناسبت روز شوراها در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«وَ أَمْرُهُمْ شُورَی بَیْنَهُمْ

شوراها از مظاهر مشارکت مردمی و برای تسهیل امور مردم است. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام‌گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه‌روزی اعضا محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه‌های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نمائیم.

بی‌شک شوراها بی‌واسطه‌ترین حلقه ارتباطی مردم، با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند. المانی از احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران. نهادی که مشورت را یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم‌گیری می‌داند و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و فضایی که در آن زندگی می‌کنند، دوچندان گردید تا از قبل آن جامعه به سوی کمال سوق داده شود و هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی همه جانبه شهر باشیم.

اینجانب این روز با شکوه را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به ویژه به اعضای محترم شورای اسلامی شهر سده لنجان که با وظیفه‌شناسی و همدلی در حل مشکلات شهر تلاش می‌نمایند و با امانت و کفایت برای نیل به جامعه‌ی شهروند مدار خالصانه کوشش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمائیم.»

کد خبر 571604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.