سرویس‌دهی ویژه اتوبوسرانی اصفهان به نمایشگاه قرآن و عترت

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: سرویس‌دهی اختصاصی این شرکت برای نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان در روزهای پنجم تا دهم اردیبهشت‌ماه از سه مسیر انجام می‌شود.

سیدعباس روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: همزمان با برگزاری هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان در روزهای پنجم تا دهم اردیبهشت‌ماه، سرویس‌دهی اختصاصی شرکت واحد اتوبوسرانی برای مراجعه‌کنندگان این نمایشگاه انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت واحد اتوبوسرانی سه مسیر را برای حرکت اتوبوس اختصاصی به سمت هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشخص کرده است، ادامه داد: مسیر شماره یک از مبدا میدان بزرگمهر، میدان احمدآباد، خیابان جی، خوراسگان به مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان سرویس‌دهی می‌کند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با اشاره به مسیر شماره دو نمایشگاه قرآن و عترت، خاطرنشان کرد: این مسیر از میدان جمهوری اسلامی آغاز می‌شود و با گذر از خیابان ابن‌سینا، میدان قدس، میدان لاله، خیابان زینبیه و حرم حضرت زینب (خواهر امام رضا (ع)) به مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان می‌رسد.

وی با بیان اینکه سرویس‌های برگشت از مبدا نمایشگاه بین‌المللی اصفهان به سمت میدان‌های اصلی شهر نیز فعال خواهد بود، تصریح کرد: مسیر شماره سه از میدان آزادی آغاز می‌شود و با گذر از خیابان سجاد، باغ گل‌ها، خیابان سلمان فارسی و میدان شهدای هسته‌ای به نمایشگاه اصفهان می‌رسد، البته تمام اتوبوس‌ها ساعت ۱۶:۳۰ از مبداهای مشخص شده حرکت می‌کنند.

کد خبر 570765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.