آغاز به کار سامانه بلیط‌فروشی جام‌جهانی+جزئیات

ثبت‌نام فدراسیون فوتبال برای فروش سهمیه بلیط بازی‌های ایران از صبح امروز با قیمت‌های دو تا شش میلیون تومان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فدراسیون فوتبال در آغاز ثبت نام برای خریداری بلیط‌های جام جهانی قطر خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: «پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص قرعه‌کشی خرید بلیط مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۴ اردیبهشت آغاز شده و طبق برنامه در سامانه ticket.ffiri.ir تا ساعت ٢٤ روز سه شنبه ٦ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

با توجه به تماس‌های مکرر و سوالات مطرح شده بدین‌وسیله لازم است مواردی به استحضار علاقه‌مندان رسانده شود:

۱- افرادی که به شکل گروهی یا انفرادی موفق به ثبت نام خواهند شد تنها یک بار این امکان را در اختیار خواهند داشت و امکان تکرار ثبت نام برای یک کاربر (سرگروه یا زیرمجموعه) به صورت گروهی یا انفرادی به هیچ وجه وجود ندارد.

۲- قیمت بلیت‌ها به ترتیب ۲۵۰، ۶۰۰ و ۸۰۰ ریال قطر به ترتیب در درجه‌های ۳، ۲ و ۱ بر اساس قیمت روز تبدیل ریال قطر به ریال ایران محاسبه و مبلغ نهایی به برندگان قرعه کشی جهت پرداخت در مهلت معین اعلام خواهد شد.

۳- با توجه به ثبت نام همزمان برخی از علاقه‌مندان در سایت فیفا و سامانه فدراسیون فوتبال، اسامی برندگان قرعه کشی سامانه فدراسیون از سایت فیفا حذف خواهد شد و تنها می‌توانند بلیت خود را از همین طریق دریافت کنند.

۴- تقدم و تاخر در ثبت نام تاثیری در افزایش یا کاهش شانس علاقه‌مندان در قرعه کشی نخواهد داشت و ثبت نام تا پایان مهلت مقرر طبق اعلام قبلی و بدون محدودیت ادامه خواهد داشت.

۵- با توجه به استقبال قابل توجه صورت گرفته همانطور که پیش از این اعلام شد اولویت قرعه‌کشی با داوطلبانی است که جهت خرید بلیت هر سه مسابقه تیم ملی ایران در این مرحله اقدام کرده‌اند.»

کد خبر 570597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.