محدودیت ترافیکی در راه‌های شمالی در سه روز آینده اعلام شد

مرکز مدیریت راه‌ها با احتمال افزایش ترافیک برون شهری در سه روز آینده، محدودیت‌های ترافیکی در راه‌های بین استانی را تا روز شنبه _سوم اردیبهشت_ تشریح کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت شش روز شنبه، از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و برعکس ممنوع است.

با این حال تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز پنجشنبه از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روزهای جمعه و شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای جمعه و شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ روزهای جمعه و شنبه در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

کد خبر 569736

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.