دلیل ایجاد حفره در چهارراه حکیم نظامی اعلام شد+جزئیات و تصویر

درحال‌حاضر به‌علت انجام عملیات تعمیرات شبکه آبرسانی، ساکنان خیابان حکیم نظامی، حدفاصل کوچه سنگ‌تراش‌ها تا خیابان حکیم نظامی، به مدت سه ساعت با کاهش فشار یا قطع احتمالی آب مواجه خواهند بود.

به گزارش ایمنا و به نقل از شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، بر اثر شکستگی لوله آب و ریزش شبکه فاضلاب، مسیر راست گرد خیابان حکیم نظامی به خیابان نظر میانی مسدود شد. این حادثه در نخستین ساعات بامداد امروز پنجشنبه بیست‌وپنجم فروردین‌ماه، به علت شکسته شدن یکی از انشعاب‌های آب منشعب از لوله آبرسانی با قطر ۲۰۰ میلی‌متر در چهارراه حکیم نظامی و شسته شدن خاک زیر سطح آسفالت رخ داد.

به همین دلیل کارکنان رسیدگی به حوادث و مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به منظور پیشگیری از فرونشست زمین و وقوع حوادث بعدی، اقدام به مسدود کردن مسیر کردند. در حال حاضر عملیات تعمیر انشعاب آب ادامه دارد و عملیات بازسازی خط انتقال فاضلاب خیابان حکیم نظامی به خیابان نظر میانی با قطر ۶۰۰ میلی‌متر در عمق شش متری زمین از امشب آغاز می‌شود.

گفتنی است در حال حاضر به علت انجام عملیات تعمیرات شبکه آبرسانی، ساکنان خیابان حکیم نظامی، حدفاصل کوچه سنگ‌تراش‌ها تا خیابان حکیم نظامی، به مدت سه ساعت با کاهش فشار یا قطع احتمالی آب مواجه خواهند بود.

دلیل ایجاد حفره در چهارراه حکیم نظامی شهر اصفهان اعلام شد+ جزییات و تصویر

دلیل ایجاد حفره در چهارراه حکیم نظامی شهر اصفهان اعلام شد+ جزییات و تصویر

کد خبر 568366

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.